Haber Detayı
17 Şubat 2020 - Pazartesi 10:16 Bu haber 10874 kez okundu
 
Silifke’de Menfezler Ve Bakslar Tamir Ediliyor
Geçtiğimiz günlerde aşırı yağışlar ve fırtınadan etkilenen ilçelerden biri olan Silifke’de Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları sürüyor. Silifke Gedikpınarı Mahallesi yolu üzerindeki menfezler tamir edilerek
GÜNDEM Haberi
Silifke’de Menfezler Ve Bakslar Tamir Ediliyor

Silifke’de Menfezler Ve Bakslar Tamir Ediliyor

Geçtiğimiz günlerde aşırı yağışlar ve fırtınadan etkilenen ilçelerden biri olan Silifke’de Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları sürüyor. Silifke Gedikpınarı Mahallesi yolu üzerindeki menfezler tamir edilerek, gerekli bölgelere 7 adet 800’lük büz yerleştirildi. Bükdeğirmeni Mahallesi’nde ise menfez ve baks tamiratı yapıldı.

Geçtiğimiz günlerde aşırı yağışlar ve fırtınadan etkilenen ilçelerden biri olan Silifke’de Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları sürüyor. Su taşkınının en çok zarar verdiği menfezler, bakslar ve büzler tespit edilerek, onarılıyor. Onarımın mümkün olmadığı noktalarda da yenileri yerleştiriliyor.

Gedikpınarı Mahallesi’nde menfezler tamir ediliyor

Silifke Gedikpınarı Mahallesi yolu üzerinde menfezler tamir edilerek, gerekli bölgelere 7 adet 800’lük büz yerleştirildi. Bükdeğirmeni Mahallesi’nde ise menfez ve baks tamiratı yapıldı. Büyükşehir Belediyesi, kendi sorumluluk alanında olmamasına rağmen daha önce Bükdeğirmeni Mezarlık Yolu’na 8 adet büz vermişti. Verilen büzler son yağmurda zarar gördüğü için bakım ve onarımı kısa süre sonra gerçekleştirilecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Silifke’de, Menfezler, Ve, Bakslar, Tamir, Ediliyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı