Altunok, “Uyumlu Çalışma Başarı Getirir”

Haziran ayı olağan meclis toplantısında konuşan Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, göreve geldikleri günden bu yana meclis üyeleri ile birlikte uyumlu bir çalışma yürüttüklerini belirtti.

İmar, Plan Proje, İnsan Kaynakları ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğünden gelen evrakların oluşturduğu Haziran ayı olağan meclis toplantısında gündemi oluşturan maddeler ele alındı. Görüşmeye açılan gündemle ilgili raporlar üzerinde karşılıklı fikir alışverişinde bulunan meclis üyeleri bu maddeleri oy çokluğu ile karara bağladılar. Gündem de yer alan Medcem Madencilik Şirketinin şartlı bağışı, belediye bünyesinde Afet İşleri Müdürlüğünün kurulması ve belediyeye satın alınacak olan iş makinalarının alımı için belediye başkanına yetki verilmesi konusu da meclis üyelerinden tam destek aldı.

Dilek ve temenniler bölümünde söz alan Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, “Meclis üyelerimizle birlikte 4 yıldır, Silifke’mize ve halkımıza hizmet ediyoruz. Her geçen günde hizmet çıtamızı artırarak, devam ettiriyoruz. Bu şehre daha güzel hizmet verme noktasında bir araya gelerek, birlik-beraberlik ve uyum içerisinde çalışıyoruz. Uyumlu çalışmalarımızda bizlere başarı sağlamaktadır.  Bundan dolayı bütün meclis üyesi arkadaşlarımıza ve belediye çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Haziran ayı olağan meclis toplantımızda aldığımız kararların şehrimize ve halkımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Başkan Altunok, Haziran ayı olağan meclis toplantısı ikinci oturumunun 6 Haziran 2023 tarihinde yapılacağını da  duyurdu.

02.06.2023, Mevlüt Partal, Silifke,