Derya’dan Mitinge Davet

Milliyetçi Hareket Partisi Silifke İlçe Başkanı Kıvanç Derya, Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin katılımlarıyla 28 Ocak 2024 tarihinde Mersin’de yapılacak olan açık hava mitingine  partili-partisiz tüm Silifkelileri davet ettiğini açıkladı.

Ali Öz: “Liderimizin Mersinimizi ziyareti Cumhur İttifakı’nın gücüne güç katmıştır” Ali Öz: “Liderimizin Mersinimizi ziyareti Cumhur İttifakı’nın gücüne güç katmıştır”

Milliyetçi Hareket Partisi Silifke İlçe Başkanı Derya yaptığı açıklamada, “31 Mart 2024 tarihinde ülkemiz genelinde yapılacak olan yerel seçimler öncesi açık hava mitingi tercihini Mersin’imize yapan Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’yi 28 Ocak 2024 Pazar günü Mersin’imizde misafir edeceğiz. Cumhur ittifakı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Serdar Soydan başta olmak üzere 13 ilçe belediye başkan adayımıza destek vermek amacıyla Mersin’e gelecek olan liderimizi biz de partililer ve tüm Mersin’li hemşehrilerimizle birlikte karşılayacağız. Milliyetçi Hareket Partisi Mersin İl Başkanlığımız tarafından düzenlenen ve Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin de katılımları ile gerçekleştirilecek olan Mersin mitingimize partili-partisiz tüm Silifkeli hemşehrilerimizi davet ediyoruz” dedi.

Başkan Derya ayrıca Pazar günü Mersin’de yapılacak olan mitinge gitmek isteyen vatandaşlar için de Silifke Atatürk Anıtı önünden saat 10.00’da  ulaşım imkanı sağlayacaklarını duyurdu.

24.01.2024, Mevlüt Partal, Silifke,

Editör: Rüştü Aydın