Operasyon Haberleri

operasyon haberleri ve güncel operasyon gelişmeleri, operasyon ile ilgili tüm video, operasyon fotoğrafları ve operasyon haberleri Mersin İstikbal Gazetesi sitemizde


Asayiş

Mersin İl Jandarma Komutanlığı ekipleri aranan şahıslara yönelik icra ettiği operasyonlarda (475) şahsı yakaladı.

Asayiş

Mersin İl Jandarma Komutanlığı ekipleri PKK/KCK terör örgütü üyesi olan (5) şüpheliye yönelik operasyon düzenledi.

Asayiş

Mersin İl Jandarma Komutanlığı ekipleri PKK terör örgütünün propagandasını yapan ve bir dönem terör örgütü adına silahlı faaliyet yürüten şüphelilere...

Asayiş

Mersin Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce 7258 Sayılı Futbol Ve Diğer Spor Müsabakalarında Bahis Ve Şans Oyunları Düzenlenmesi...

Asayiş

Mersin İl Jandarma Komutanlığı ekipleri sigara kaçakçılığı ile mücadele kapsamında düzenledikleri operasyonlarda (3) şüpheliyi yakaladı.

Asayiş

Mersin İl Jandarma Komutanlığı ekipleri aranan şahıslara yönelik icra ettiği operasyonlarda (476) şahsı yakaladı.

Asayiş

Mersin İl Jandarma Komutanlığı ekipleri PKK/KCK silahlı terör örgütünün propagandası yapan (7) şüpheliye yönelik operasyon düzenledi.

Asayiş

Mersin İl Jandarma Komutanlığı ekipleri PKK/YPG silahlı terör örgütü üyesi (2) şüpheliye yönelik operasyon düzenledi.

Asayiş

Mersin İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, sigara kaçakçılığı ile mücadele kapsamında düzenledikleri operasyonda (1) şüpheliyi yakaladı.

Asayiş

Mersin İl Jandarma Komutanlığı ekipleri silah kaçakçılığı yapan şahıslara yönelik gerçekleştirdiği operasyonda (3) şüpheliyi yakaladı.

Asayiş

Mersin İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince düzenlenen fuhuş ve insan ticareti operasyonunda (1) şüpheli yakalandı.

Asayiş

Mersin İl Jandarma Komutanlığı ekipleri uyuşturucu madde ticareti yapan şahıslara yönelik düzenlediği operasyonda (4) şüpheliyi yakaladı.