Kıratlı: “Mezitli TOKİ konutları Aralık ayında sahiplerine teslim edilecek”

AK Parti Mersin Milletvekili Ali Kıratlı, Mezitli’de yapımına devam edilen TOKİ konutlarını ziyaret ederek açıklamalarda bulundu. Kıratlı, “Yapımı 2025 yılında tamamlanacak olan konutlarımızla ilgili üstlenici firma da sorumluluk alarak çalışmaları hızlandırdı ve Mezitli TOKİ konutlarımız bu yılın Aralık ayında hak sahiplerine teslim edilecek” dedi.

“İLK ETAP OLAN 496 DAİRE SAHİPLERİNE TESLİM EDİLECEK”

AK Parti Mersin Milletvekili Kıratlı, seçim bölgesi olan Mezitli’de çalışmaları yakından takip ederek hemşehrilerine müjde vermeye devam ediyor. Kıratlı, son olarak Mezitli ilçesinde yapımına devam edilen Mezitli TOKİ konutlarını ziyaret ederek yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Kıratlı burada yaptığı açıklamada, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın aziz milletimize vermiş olduğu sözlerin her birinin tek tek yerine getirildiğini, bununda gayretini verdiğimizin ispatıdır burası. Cumhurbaşkanımızın Mersin’e söz verdiği 2 bin adetli TOKİ konutlarının devam eden inşaatını inceledik bugün. Burada ilk etap olan 24 blok ve 496 daireden oluşan tabiri caizse devasa şehri inceledik. Burada uygun rakamlarla inşallah aziz milletimizi konut sahibi yapacağız” dedi.

“MİLLETİMİZİN HİZMETİNDE, AZİZ MİLLETİMİZİN EMRİNDEYİZ”

Mezitli TOKİ projesinin yüzde 30’luk kısmının tamamlandığını vurgulayan Kıratlı, “Üstlenici firma da burada sorumluluk alıyor. Normalde 2025 yılının Nisan ayında bitecek olan projeyi Allah nasip ederse bu yılın Aralık ayında teslim etme gayreti içerisinde olduklarını beyan ediyorlar. Bizlerde bu durumdan çok mutlu ve memnun olduk. Sonuç itibariyle bugün Mersin’de, Türkiye’de aziz milletimizin hizmetinde, aziz milletimizin emrindeyiz. Bizler durmadan, yılmadan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde durmadan, yılmadan Türkiye yüzyılımızda çalışmaya, üretmeye, milletimize hizmet etmeye devam ediyoruz. İnşallah da devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

VALİ PEHLİVAN, MERSİN MİLLETVEKİLİ DR. LEVENT UYSAL’IN ANNESİNİN CENAZE TÖRENİNE KATILDI VALİ PEHLİVAN, MERSİN MİLLETVEKİLİ DR. LEVENT UYSAL’IN ANNESİNİN CENAZE TÖRENİNE KATILDI

“HİZMETİN OLDUĞU YERDE BİZ VARIZ”

Hizmetin olduğu yerde AK Parti’nin olduğunun altını çizen AK Parti Mersin Milletvekili Ali Kıratlı, “Burası bittiğinde de burada çok güzel hayaller, çok güzel yaşamlar olmaya devam edecek. Tabiri caizse burası bir cennet, şahane bir görüntüsü var. İnsanlarımız çok güzel, halkımız çok güzel. Ben de Mersin’in özellikle Mezitli’nin hem bir ferdi hem de bir vekili olarak projenin yakından takipçisi olacağım. İnşallah en kısa zamanda da yani Aralık ayının sonunda da burayı aziz Mersinlilerin hizmetine sunacağız. Hizmetin olduğu her yerde biz varız, olmaya da devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Editör: Rüştü Aydın