MHP MERSİN MİLLETVEKİLİ DR. LEVENT UYSAL, HANELERE MİSAFİR OLUYOR

"2024'e Doğru, Diyar Diyar Anadolu, Ayırmadan Ayrışmadan, Yerelde İktidar, Ülkede İstikrar" anlayışıyla sahada çalışan Milliyetçi Hareket Partisi, vatandaşları dinliyor, evlerine misafir oluyor.

Milliyetçi Hareket Partisi Mersin Milletvekili Dr. Levent Uysal da Tarsus ilçesinde ev ziyaretlerinde bulunarak hemşehrilerinin çayını içti, taleplerini dinledi.

Gittiği her yerde Mersin halkının sıcakkanlılığını hissetiğini söyleyen Milletvekili Uysal "Mersin'in en güzel yanı ne diye sorsalar bana, ben hoşgörülü ve misafirperver olmaları derim. Gelen herkese kapısını sofrasını açar Mersinliler. Biz de "Diyar Diyar Anadolu" projemiz çerçevesinde hemşehrilerimizin kapısını çalıyor, çayını içiyoruz. Mutlulukla karşılanıyor ve en önemlisi de büyüklerimizin güzel temmennilerini, hayır dualarını alıyoruz. Fikir alışverişinde bulunuyoruz, izlememiz gereken yolu beraber şekillendiriyoruz. Gülümseyen Mersin için birliğimiz daim olacak." şeklinde konuştu.

Çocuklar tarafından büyük bir ilgi ile karşılanan Milliyetçi Hareket Partisi Mersin Milletvekili Dr. Levent Uysal onlara hediyeler verdi, eğlenceli vakit geçirdi. Çocukların, şartlar ne olursa olsun en iyi şekilde yetiştirilmesinin önemine değinen Uysal "Çocuklarımızla eğlenceli vakitler geçirdik. Çocuklarımız bizim gözbebeğimiz, en değerli hazinemiz. Bizlere düşen bu hazineye en iyi şekilde sahip çıkmaktır. Geleceğimizin iyi ve emin ellere emanet olabilmesi için çocuklarımızın üzerine titremeliyiz. Biz de Milliyetçi Hareket Partisi olarak onlar için var gücümüzle çalışacağız. Çocuklarımızın yüzündeki tebessümü hiçbirşeye değişmeyiz." ifadelerine yer verdi.