MHP MERSİN'DE BİR İLK: SİLİFKE İLÇE BAŞKANLIĞI'NA KADIN BİR İSİM SEÇİLDİ

MHP MERSİN’DE İLK KADIN İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİ SİLİFKE'NİN

MHP MERSİN MİLLETVEKİLİ DR. UYSAL: KADINLARIMIZ DAHA ÇOK SİYASETTE OLMALI
 
Milliyetçi Hareket Partisi Mersin genelinde ilçe kongrelerini gerçekleştirmeye devam ediyor. MHP Mersin İlçe Kongrelerinde bir ilk yaşandı. Milliyetçi Hareket Partisi'nin Silifke İlçe Başkanlığı görevine Kıvanç Derya seçildi. Böylelikle Başkan Derya, MHP'nin Mersin’deki ilk kadın ilçe başkanı oldu.

Milliyetçi Hareket Partisi Mersin Milletvekili Dr. Levent Uysal'ın da katıldığı kongre, miting havasında gerçekleşti.
Kadınların siyaset sahnesinde daha çok olması gerektiğini ifade eden Milletvekili Uysal, MHP'nin bu konuda öncü olabilecek bir parti olduğunu belirtti.
 
MİLLETVEKİLİ UYSAL: KADINLARIMIZI SİYASETE DAVET EDİYORUZ

Milliyetçi Hareket Partisi Mersin Milletvekili Dr. Levent Uysal, kadınların gücü ve siyaset anlayışla başarılamayacak hiçbir şeyin olmadığının altını çizerek "Mersin MHP Silifke İlçe Başkanlığımıza ilk kadın ilçe Başkanı olarak seçilen Kıvanç Derya Hanımefendi’yi tebrik etti. 

Mersin’de ilk kadın ilçe başkanımız görevine başladı. Gururluyuz Milliyetçi Hareket Partisi olarak Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin dile getirdiği gibi 'Kahraman ve Fedakar kadınlarımızın hak ettiği yerlerde olması, tehir edemeyeceğimiz bir gayedir' düşüncesiyle Kadınlarımızı siyasete davet ediyoruz. Çünkü kadınlarımızla başaracağımıza inanıyoruz." şeklinde konuştu.